Nukke galleria
Nuken mitat
| Materiaali | Täysi silikoni |
| Korkeus | 163 cm |
| Rinta | 77 cm |
| Rintojen alla | 66 cm |
| Vyötärö | 64 cm |
| Hip | 92 cm |
| Käden pituus | 65 cm |
| Hartianleveys | 40 cm |
| Jalan pituus | 78 cm |
| Jalkojen koko | 22 cm |
| Suun syvyys (vain pehmeä pää) | 12 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
| Nettopaino | 38kg |






























Arvostelut
Arvosteluja ei vielä ole.