Leļļu galerija
Lelles izmēri
| Materiāls | Pilns silikons |
| Augstums | 163 cm |
| Krūtis | 77 cm |
| Zem krūtīm | 66 cm |
| Viduklis | 64 cm |
| Gurns | 92 cm |
| Roku garums | 65 cm |
| Plecu platums | 40 cm |
| Kāju garums | 78 cm |
| Pēdu izmērs | 22 cm |
| Mutes dziļums (tikai mīksta galva) | 12 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 16 cm |
| Neto svars | 38 kg |






























Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.