Галерия за кукли
Размери на куклата
| Материал | Пълен силикон |
| Височина | 163см |
| Гърди | 77см |
| Под гърдите | 66см |
| талия | 64см |
| Хип | 92см |
| На една ръка разстояние | 65 см |
| Ширина на раменете | 40см |
| Дължина на крака | 78см |
| Размер на краката | 22 см |
| Орална дълбочина (само мека глава) | 12см |
| Вагинална дълбочина | 18см |
| Анална дълбочина | 16см |
| Нето тегло | 38 кг |






























Отзиви
Все още няма отзиви.