Galerija lutaka
Dimenzije lutke
| Materijal | Puni silikon |
| Visina | 163 cm |
| Grudi | 77 cm |
| Ispod grudi | 66 cm |
| Struk | 64 cm |
| Hip | 92 cm |
| Duljina ruke | 65 cm |
| Širina ramena | 40 cm |
| Dužina noge | 78 cm |
| Veličina stopala | 22 cm |
| Oralna dubina (samo meka glava) | 12 cm |
| Vaginalna dubina | 18 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
| Neto težina | 38 kg |






























Recenzije
Još nema recenzija.