Lėlių galerija
Lėlės matmenys
| Medžiaga | Pilnas silikonas |
| Aukštis | 163 cm |
| Krūtinė | 77 cm |
| Po krūtine | 66 cm |
| Juosmuo | 64 cm |
| Klubas | 92 cm |
| Rankos ilgis | 65 cm |
| Pečių plotis | 40 cm |
| Kojos ilgis | 78 cm |
| Pėdų dydis | 22 cm |
| Burnos gylis (tik minkšta galva) | 12 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |
| Grynas svoris | 38 kg |






























Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.