Nukugalerii
Nuku mõõtmed
| Materjal | Silikoonpea + TPE korpus |
| Kõrgus | 159 cm |
| Rindade joon | 82 cm |
| Vööjoon | 53 cm |
| Hip Line | 94 cm |
| Käe pikkus | 66 cm |
| Õlgade laius | 33 cm |
| Vasika joon | 31 cm |
| Reie joon | 51 cm |
| Jala pikkus | 85 cm |
| Jalade suurus | 21 cm |
| Neto kaal | 37 kg |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |



























Arvustused
Ülevaateid veel pole.