Dukkegalleri
Dukkedimensjoner
| Materiale | Silikonhode + TPE-kropp |
| Høyde | 164 cm pluss |
| Brystlinje | 81 cm |
| Midjelinje | 59 cm |
| Hip Line | 103 cm |
| Armlengde | 63 cm |
| Skulderbredde | 38 cm |
| Kalvelinje | 34 cm |
| Lårlinje | 59 cm |
| Benlengde | 79 cm |
| Føttstørrelse | 22 cm |
| Netto vekt | 45 kg |
| Skjededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |


























Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.