Galéria bábik
Rozmery bábiky
| Materiál | Plný silikón |
| Výška | 169 cm |
| Prsník | 80 cm |
| Pod prsiami | 67 cm |
| Pás | 57 cm |
| Bedro | 90 cm |
| Dĺžka ruky | 63 cm |
| Šírka ramien | 35 cm |
| Línia lýtok | 30 cm |
| Stehenná línia | 48 cm |
| Dĺžka nôh | 89 cm |
| Veľkosť nôh | 22 cm |
| Ústna hĺbka (iba mäkká hlava) | 12 cm |
| Hĺbka vagíny | 18 cm |
| Análna hĺbka | 16 cm |
| Cista hmotnost | 34 kg |





















Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.