Galerija lutk
Dimenzije lutke
| Material | Poln silikon |
| Višina | 169 cm |
| Prsi | 80 cm |
| Pod prsmi | 67 cm |
| Pas | 57 cm |
| Kolk | 90 cm |
| Dolžina roke | 63 cm |
| Širina ramen | 35 cm |
| Telečja linija | 30 cm |
| Linija stegna | 48 cm |
| Dolžina noge | 89 cm |
| Velikost stopal | 22 cm |
| Ustna globina (samo mehka glava) | 12 cm |
| Vaginalna globina | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |
| Neto teža | 34 kg |





















Ocene
Ni še nobene ocene.