Leļļu galerija
Lelles izmēri
| Materiāls | Pilns silikons |
| Augstums | 169 cm |
| Krūtis | 80 cm |
| Zem krūtīm | 67 cm |
| Viduklis | 57 cm |
| Gurns | 90 cm |
| Roku garums | 63 cm |
| Plecu platums | 35 cm |
| Teļu līnija | 30 cm |
| Augšstilba līnija | 48 cm |
| Kāju garums | 89 cm |
| Pēdu izmērs | 22 cm |
| Mutes dziļums (tikai mīksta galva) | 12 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 16 cm |
| Neto svars | 34 kg |





















Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.