Galeria lalek
Wymiary lalki
| Materiał | Pełny silikon |
| Wysokość | 169cm |
| Pierś | 80cm |
| Pod piersią | 67cm |
| Talia | 57cm |
| Biodro | 90cm |
| Długość ramienia | 63cm |
| Szerokość ramienia | 35cm |
| Linia łydki | 30cm |
| Linia uda | 48cm |
| Długość nóg | 89cm |
| Rozmiar stopy | 22cm |
| Głębokość jamy ustnej (tylko miękka główka) | 12cm |
| Głębokość pochwy | 18cm |
| Głębokość analna | 16cm |
| Waga netto | 34 kg |





















Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji.