Dukkegalleri
Dukke dimensioner
| Materiale | Fuld silikone |
| Højde | 169 cm |
| Bryst | 80 cm |
| Under brystet | 67 cm |
| Talje | 57 cm |
| Hofte | 90 cm |
| Armlængde | 63 cm |
| Skulder bredde | 35 cm |
| Kalvelinje | 30 cm |
| Lårlinje | 48 cm |
| Benlængde | 89 cm |
| Fodstørrelse | 22 cm |
| Oral dybde (kun blødt hoved) | 12 cm |
| Vaginal dybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
| Nettovægt | 34 kg |





















Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.