Galerie panenek
Rozměry panenky
| Materiál | Plný silikon |
| Výška | 169 cm |
| Prsa | 80 cm |
| Pod prsy | 67 cm |
| Pás | 57 cm |
| Boky | 90 cm |
| Délka paže | 63 cm |
| Šíře ramen | 35 cm |
| Lýtková linie | 30 cm |
| Stehenní linie | 48 cm |
| Délka nohy | 89 cm |
| Velikost nohou | 22 cm |
| Hloubka úst (pouze měkká hlava) | 12 cm |
| Vaginální hloubka | 18 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |
| Čistá hmotnost | 34 kg |





















Recenze
Zatím nejsou žádné recenze.