Poppen Galerij
Afmetingen pop
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 169 cm |
| Borst | 80cm |
| Onder Borst | 67cm |
| Taille | 57cm |
| Heup | 90cm |
| Arm lengte | 63cm |
| Schouder breedte | 35cm |
| Kalf lijn | 30cm |
| Dij lijn | 48cm |
| Been lengte | 89cm |
| Voeten Maat | 22cm |
| Orale diepte (alleen zachte kop) | 12cm |
| Vaginale diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
| Netto gewicht | 34kg |





















Recensies
Er zijn nog geen beoordelingen.