Dukkegalleri
Dukkedimensjoner
| Materiale | Silikonhode + TPE-kropp |
| Høyde | 159 cm |
| Brystlinje | 82 cm |
| Midjelinje | 53 cm |
| Hip Line | 94 cm |
| Armlengde | 66 cm |
| Skulderbredde | 33 cm |
| Kalvelinje | 31 cm |
| Lårlinje | 51 cm |
| Benlengde | 85 cm |
| Føttstørrelse | 21 cm |
| Netto vekt | 37 kg |
| Skjededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |



























Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.