Nukugalerii
Nuku mõõtmed
| Materjal | Täis silikoon |
| Kõrgus | 167 cm |
| Täielik rind | 83 cm |
| Rinna all | 67 cm |
| Vöökoht | 59 cm |
| Puusad | 98 cm |
| Õlgade laius | 39 cm |
| Käe pikkus | 69 cm |
| Inseam Length | 80 cm |
| Jala pikkus | 23 cm |
| Vaginaalne sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 15 cm |
| Suuline sügavus | 18 cm |
| Weight | 30.5kg |




















Arvustused
Ülevaateid veel pole.