Leļļu galerija
Lelles izmēri
| Materiāls | Pilns silikons |
| Augstums | 167 cm |
| Pilna krūtis | 83 cm |
| Zem krūtīm | 67 cm |
| Viduklis | 59 cm |
| Gurni | 98 cm |
| Plecu platums | 39 cm |
| Rokas garums | 69 cm |
| Inseam Length | 80 cm |
| Pēdas garums | 23 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 15 cm |
| Mutes dziļums | 18 cm |
| Weight | 30.5kg |




















Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.