Poppen Galerij
Afmetingen pop
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 167cm |
| Volledige buste | 83cm |
| Onder buste | 67cm |
| Taille | 59cm |
| Heupen | 98cm |
| Schouder breedte | 39 cm |
| Arm lengte | 69cm |
| Inseam Length | 80cm |
| Voet lengte | 23cm |
| Vaginale diepte | 18cm |
| Anale diepte | 15cm |
| Orale diepte | 18cm |
| Weight | 30.5kg |




















Recensies
Er zijn nog geen beoordelingen.