Nukke galleria
Nuken mitat
| Materiaali | Täysi silikoni |
| Korkeus | 167 cm |
| Täysi rintakuva | 83 cm |
| Rinnan alla | 67 cm |
| Vyötärö | 59 cm |
| Lonkat | 98 cm |
| Hartianleveys | 39 cm |
| Käden pituus | 69 cm |
| Inseam Length | 80 cm |
| Jalan pituus | 23 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 15 cm |
| Suullinen syvyys | 18 cm |
| Weight | 30.5kg |




















Arvostelut
Arvosteluja ei vielä ole.