Galerija lutaka
Dimenzije lutke
| Materijal | Puni silikon |
| Visina | 167 cm |
| Puno poprsje | 83 cm |
| Ispod poprsja | 67 cm |
| Struk | 59 cm |
| Kukovi | 98 cm |
| Širina ramena | 39 cm |
| Duljina ruke | 69 cm |
| Inseam Length | 80 cm |
| Dužina stopala | 23 cm |
| Vaginalna dubina | 18 cm |
| Analna dubina | 15 cm |
| Oralna dubina | 18 cm |
| Weight | 30.5kg |




















Recenzije
Još nema recenzija.