Галерия за кукли
Размери на куклата
| Материал | Пълен силикон |
| Височина | 167см |
| Пълен бюст | 83 см |
| Под бюст | 67см |
| талия | 59см |
| бедрата | 98см |
| Ширина на раменете | 39см |
| На една ръка разстояние | 69см |
| Inseam Length | 80 см |
| Дължина на крака | 23см |
| Вагинална дълбочина | 18см |
| Анална дълбочина | 15см |
| Орална дълбочина | 18см |
| Weight | 30.5kg |




















Отзиви
Все още няма отзиви.