Galerija lutk
Dimenzije lutke
| Material | Poln silikon |
| Višina | 167 cm |
| Polno prsi | 83 cm |
| Pod oprsjem | 67 cm |
| Pas | 59 cm |
| Boki | 98 cm |
| Širina ramen | 39 cm |
| Dolžina roke | 69 cm |
| Inseam Length | 80 cm |
| Dolžina stopala | 23 cm |
| Vaginalna globina | 18 cm |
| Analna globina | 15 cm |
| Ustna globina | 18 cm |
| Weight | 30.5kg |




















Ocene
Ni še nobene ocene.