Dukkegalleri
Dukke dimensioner
| Materiale | Silikonehoved + TPE krop |
| Højde | 159 cm |
| Brystlinje | 82 cm |
| Taljelinje | 53 cm |
| Hip Line | 94 cm |
| Armlængde | 66 cm |
| Skulder bredde | 33 cm |
| Kalvelinje | 31 cm |
| Lårlinje | 51 cm |
| Benlængde | 85 cm |
| Fodstørrelse | 21 cm |
| Nettovægt | 37 kg |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |



























Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.