Galerie panenek
Rozměry panenky
| Materiál | Silikonová hlava + TPE tělo |
| Výška | 164 cm a více |
| Linie prsou | 81 cm |
| Linie pasu | 59 cm |
| Hip Line | 103 cm |
| Délka paže | 63 cm |
| Šíře ramen | 38 cm |
| Linie lýtek | 34 cm |
| Stehenní linie | 59 cm |
| Délka nohy | 79 cm |
| Velikost nohou | 22 cm |
| Čistá hmotnost | 45 kg |
| Hloubka vagíny | 18 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |


























Recenze
Zatím nejsou žádné recenze.