Nukugalerii
Nuku mõõtmed
| Materjal | Silikoonpea + TPE korpus |
| Kõrgus | 164 cm |
| Rindade joon | 86 cm |
| Vööjoon | 54 cm |
| Hip Line | 98 cm |
| Käe pikkus | 57 cm |
| Õlgade laius | 38 cm |
| Vasika joon | 34 cm |
| Reie joon | 56 cm |
| Jala pikkus | 77 cm |
| Jalade suurus | 22 cm |
| Neto kaal | 40,5 kg |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |




























Arvustused
Ülevaateid veel pole.