Dukkegalleri
Dukke dimensioner
| Materiale | Silikonehoved + TPE krop |
| Højde | 164 cm |
| Brystlinje | 86 cm |
| Taljelinje | 54 cm |
| Hip Line | 98 cm |
| Armlængde | 57 cm |
| Skulder bredde | 38 cm |
| Kalvelinje | 34 cm |
| Lårlinje | 56 cm |
| Benlængde | 77 cm |
| Fodstørrelse | 22 cm |
| Nettovægt | 40,5 kg |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |




























Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.