Galeria Păpușilor
Dimensiunile păpușii
| Material | Cap din silicon + corp TPE |
| Înălţime | 164 cm |
| Linia sânilor | 86 cm |
| Linia taliei | 54 cm |
| Linia șoldului | 98 cm |
| Lungimea brațului | 57 cm |
| Lățimea umărului | 38 cm |
| Linia vițelului | 34 cm |
| Linia coapsei | 56 cm |
| Lungimea piciorului | 77 cm |
| Dimensiunea picioarelor | 22 cm |
| Greutate netă | 40,5 kg |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |




























Recenzii
Nu există recenzii încă.