Poppen Galerij
Afmetingen pop
| Materiaal | Siliconen kop + TPE-lichaam |
| Hoogte | 164 cm |
| Borstlijn | 86cm |
| Taillelijn | 54cm |
| Heuplijn | 98cm |
| Arm lengte | 57cm |
| Schouder breedte | 38cm |
| Kalfslijn | 34cm |
| Dijlijn | 56cm |
| Been lengte | 77 cm |
| Voeten Maat | 22cm |
| Netto gewicht | 40,5 kg |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |




























Recensies
Er zijn nog geen beoordelingen.