Galeria lalek
Wymiary lalki
| Materiał | Głowica silikonowa + korpus z TPE |
| Wysokość | 164cm |
| Linia piersi | 86cm |
| Linia talii | 54cm |
| Linia bioder | 98cm |
| Długość ramienia | 57cm |
| Szerokość ramienia | 38cm |
| Linia łydki | 34cm |
| Linia uda | 56cm |
| Długość nóg | 77cm |
| Rozmiar stopy | 22cm |
| Waga netto | 40,5 kg |
| Głębokość pochwy | 18cm |
| Głębokość analna | 16cm |




























Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji.