Nukke galleria
Nuken mitat
| Materiaali | Silikonipää + TPE-runko |
| Korkeus | 164 cm |
| Rintojen linja | 86 cm |
| Vyötärölinja | 54 cm |
| Hip Line | 98 cm |
| Käden pituus | 57 cm |
| Hartianleveys | 38 cm |
| Calf Line | 34 cm |
| Reiden linja | 56 cm |
| Jalan pituus | 77 cm |
| Jalkojen koko | 22 cm |
| Nettopaino | 40,5 kg |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 16 cm |




























Arvostelut
Arvosteluja ei vielä ole.