Dockgalleri
Dockans mått
| Material | Full silikon |
| Höjd | 159 cm |
| Bröst | 82 cm |
| Under bröstet | 59 cm |
| Midja | 58 cm |
| Höft | 94 cm |
| Armlängd | 49 cm |
| Axel bredd | 30 cm |
| Lårlinje | 52 cm |
| Benlängd | 92 cm |
| Fötter Storlek | 21 cm |
| Oralt djup (endast mjukt huvud) | 12 cm |
| Vaginalt djup | 18 cm |
| Analt djup | 16 cm |
| Nettovikt | 33.7kg |




























Recensioner
Det finns inga recensioner ännu.