Poppen Galerij
Afmetingen pop
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 159cm |
| Borst | 82cm |
| Onder Borst | 59cm |
| Taille | 58cm |
| Heup | 94cm |
| Arm lengte | 49 cm |
| Schouder breedte | 30cm |
| Dij lijn | 52cm |
| Been lengte | 92 cm |
| Voeten Maat | 21cm |
| Orale diepte (alleen zachte kop) | 12cm |
| Vaginale diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
| Netto gewicht | 33.7kg |




























Recensies
Er zijn nog geen beoordelingen.