Nukke galleria
Nuken mitat
| Materiaali | Täysi silikoni |
| Korkeus | 159 cm |
| Rinta | 82 cm |
| Rintojen alla | 59 cm |
| Vyötärö | 58 cm |
| Hip | 94 cm |
| Käden pituus | 49 cm |
| Hartianleveys | 30 cm |
| Reiden linja | 52 cm |
| Jalan pituus | 92 cm |
| Jalkojen koko | 21 cm |
| Suun syvyys (vain pehmeä pää) | 12 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
| Nettopaino | 33.7kg |




























Arvostelut
Arvosteluja ei vielä ole.