Leļļu galerija
Lelles izmēri
| Materiāls | Pilns silikons |
| Augstums | 159 cm |
| Krūtis | 82 cm |
| Zem krūtīm | 59 cm |
| Viduklis | 58 cm |
| Gurns | 94 cm |
| Roku garums | 49 cm |
| Plecu platums | 30 cm |
| Augšstilba līnija | 52 cm |
| Kāju garums | 92 cm |
| Pēdu izmērs | 21 cm |
| Mutes dziļums (tikai mīksta galva) | 12 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 16 cm |
| Neto svars | 33.7kg |




























Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.