Dukkegalleri
Dukkedimensjoner
| Materiale | Full silikon |
| Høyde | 159 cm |
| Bryst | 82 cm |
| Under brystet | 59 cm |
| Midje | 58 cm |
| Hofte | 94 cm |
| Armlengde | 49 cm |
| Skulderbredde | 30 cm |
| Lårlinje | 52 cm |
| Benlengde | 92 cm |
| Føttstørrelse | 21 cm |
| Oral dybde (kun mykt hode) | 12 cm |
| Vaginal dybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
| Netto vekt | 33.7kg |




























Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.