Galéria bábik
Rozmery bábiky
| Materiál | Plný silikón |
| Výška | 170 cm |
| Prsník | 87 cm |
| Pod prsiami | 71 cm |
| Pás | 63 cm |
| Bedro | 105 cm |
| Dĺžka ruky | 52 cm |
| Šírka ramien | 40 cm |
| Línia lýtok | 32 cm |
| Stehenná línia | 59 cm |
| Dĺžka nôh | 87 cm |
| Veľkosť nôh | 25 cm |
| Hĺbka vagíny | 18 cm |
| Análna hĺbka | 16 cm |
| Cista hmotnost | 46 kg |






















Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.