Galerija lutaka
Dimenzije lutke
| Materijal | Puni silikon |
| Visina | 170 cm |
| Grudi | 87 cm |
| Ispod grudi | 71 cm |
| Struk | 63 cm |
| Hip | 105 cm |
| Duljina ruke | 52 cm |
| Širina ramena | 40 cm |
| Teleća linija | 32 cm |
| Linija bedara | 59 cm |
| Dužina noge | 87 cm |
| Veličina stopala | 25 cm |
| Vaginalna dubina | 18 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
| Neto težina | 46 kg |






















Recenzije
Još nema recenzija.