Dukkegalleri
Dukkedimensjoner
| Materiale | Full silikon |
| Høyde | 170 cm |
| Bryst | 87 cm |
| Under brystet | 71 cm |
| Midje | 63 cm |
| Hofte | 105 cm |
| Armlengde | 52 cm |
| Skulderbredde | 40 cm |
| Kalvelinje | 32 cm |
| Lårlinje | 59 cm |
| Benlengde | 87 cm |
| Føttstørrelse | 25 cm |
| Vaginal dybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
| Netto vekt | 46 kg |






















Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.