Leļļu galerija
Lelles izmēri
| Materiāls | Pilns silikons |
| Augstums | 170 cm |
| Krūtis | 87 cm |
| Zem krūtīm | 71 cm |
| Viduklis | 63 cm |
| Gurns | 105 cm |
| Roku garums | 52 cm |
| Plecu platums | 40 cm |
| Teļu līnija | 32 cm |
| Augšstilba līnija | 59 cm |
| Kāju garums | 87 cm |
| Pēdu izmērs | 25 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 16 cm |
| Neto svars | 46 kg |






















Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.