Poppen Galerij
Afmetingen pop
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 170cm |
| Borst | 87cm |
| Onder Borst | 71cm |
| Taille | 63cm |
| Heup | 105cm |
| Arm lengte | 52cm |
| Schouder breedte | 40cm |
| Kalf lijn | 32 cm |
| Dij lijn | 59cm |
| Been lengte | 87cm |
| Voeten Maat | 25 cm |
| Vaginale diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
| Netto gewicht | 46kg |






















Recensies
Er zijn nog geen beoordelingen.