Galeria lalek
Wymiary lalki
| Materiał | Głowica silikonowa + korpus z TPE |
| Wysokość | 162cm |
| Pierś | 78cm |
| Talia | 57cm |
| Biodro | 88cm |
| Ramię | 36cm |
| Długość nóg | 85cm |
| Długość ramienia | 55cm |
| Długość stopy | 22cm |
| Waga netto | 36 KG |
| Głębokość jamy ustnej | Niedostępne |
| Głębokość pochwy | 17cm |
| Głębokość analna | 16cm |





























Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji.