Galerie panenek
Rozměry panenky
| Materiál | Silikonová hlava + TPE tělo |
| Výška | 162 cm |
| Prsa | 78 cm |
| Pás | 57 cm |
| Boky | 88 cm |
| Rameno | 36 cm |
| Délka nohy | 85 cm |
| Délka paže | 55 cm |
| Délka chodidla | 22 cm |
| Čistá hmotnost | 36 kg |
| Ústní hloubka | Není dostupný |
| Vaginální hloubka | 17 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |





























Recenze
Zatím nejsou žádné recenze.