Lėlių galerija
Lėlės matmenys
| Medžiaga | Silikoninė galvutė + TPE korpusas |
| Aukštis | 162 cm |
| Krūtinė | 78 cm |
| Juosmuo | 57 cm |
| Klubas | 88 cm |
| Pečius | 36 cm |
| Kojos ilgis | 85 cm |
| Rankos ilgis | 55 cm |
| Pėdos ilgis | 22 cm |
| Grynas svoris | 36 kg |
| Burnos gylis | Nepasiekiamas |
| Makšties gylis | 17 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |





























Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.