Galeria Păpușilor
Dimensiunile păpușii
| Material | Cap din silicon + corp TPE |
| Înălţime | 162 cm |
| Sânul | 78 cm |
| Talie | 57 cm |
| Şold | 88 cm |
| Umăr | 36 cm |
| Lungimea piciorului | 85 cm |
| Lungimea brațului | 55 cm |
| Lungimea piciorului | 22 cm |
| Greutate netă | 36 kg |
| Profunzime orală | Nu este disponibil |
| Adâncimea vaginală | 17 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |





























Recenzii
Nu există recenzii încă.