Galerija lutaka
Dimenzije lutke
| Materijal | Silikonska glava + TPE tijelo |
| Visina | 162 cm |
| Grudi | 78 cm |
| Struk | 57 cm |
| Hip | 88 cm |
| Rame | 36 cm |
| Dužina noge | 85 cm |
| Duljina ruke | 55 cm |
| Dužina stopala | 22 cm |
| Neto težina | 36 KG |
| Oralna dubina | Nije dostupno |
| Vaginalna dubina | 17 cm |
| Analna dubina | 16 cm |





























Recenzije
Još nema recenzija.