Leļļu galerija
Lelles izmēri
| Materiāls | Silikona galva + TPE korpuss |
| Augstums | 162 cm |
| Krūtis | 78 cm |
| Viduklis | 57 cm |
| Gurns | 88 cm |
| Plecu | 36 cm |
| Kāju garums | 85 cm |
| Rokas garums | 55 cm |
| Pēdas garums | 22 cm |
| Neto svars | 36 kg |
| Mutes dziļums | Nav pieejams |
| Maksts dziļums | 17 cm |
| Anālais dziļums | 16 cm |





























Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.