Galeria lalek
Wymiary lalki
| Materiał | Pełny silikon |
| Wysokość | 163cm |
| Pierś | 77cm |
| Pod piersią | 66cm |
| Talia | 64cm |
| Biodro | 92cm |
| Długość ramienia | 65cm |
| Szerokość ramienia | 40cm |
| Długość nóg | 78cm |
| Rozmiar stopy | 22cm |
| Głębokość jamy ustnej (tylko miękka główka) | 12cm |
| Głębokość pochwy | 18cm |
| Głębokość analna | 16cm |
| Waga netto | 38 kg |






























Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji.