Nukke galleria
Nuken mitat
| Materiaali | Täysi silikoni |
| Korkeus | 167 cm |
| Rinta | 84 cm |
| Rintojen alla | 67 cm |
| Vyötärö | 55 cm |
| Hip | 90 cm |
| Käden pituus | 70 cm |
| Hartianleveys | 33 cm |
| Pohkeen linja | 28 cm |
| Reiden linja | 50 cm |
| Jalan pituus | 87 cm |
| Jalkojen koko | 23 cm |
| Suun syvyys (vain pehmeä pää) | 12 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
| Nettopaino | 30.5kg |


















Arvostelut
Arvosteluja ei vielä ole.