Nukugalerii
Nuku mõõtmed
| Materjal | Täis silikoon |
| Kõrgus | 162 cm |
| Täielik rind | 85 cm |
| Rinna all | 66 cm |
| Vöökoht | 63 cm |
| Puusad | 101 cm |
| Õlgade laius | 35 cm |
| Käe pikkus | 70 cm |
| Inseam Length | 73 cm |
| Jala pikkus | 23 cm |
| Vaginaalne sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 15 cm |
| Suuline sügavus | 18 cm |
| Weight | 29 kg |



























Arvustused
Ülevaateid veel pole.