Poppen Galerij
Afmetingen pop
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 162cm |
| Volledige buste | 85cm |
| Onder buste | 66cm |
| Taille | 63cm |
| Heupen | 101 cm |
| Schouder breedte | 35cm |
| Arm lengte | 70cm |
| Inseam Length | 73 cm |
| Voet lengte | 23cm |
| Vaginale diepte | 18cm |
| Anale diepte | 15cm |
| Orale diepte | 18cm |
| Weight | 29 kg |



























Recensies
Er zijn nog geen beoordelingen.